Commissie Sport, Veiligheid en Respect (SVR)

als bestuur hebben we een veilig sportklimaat bovenaan onze agenda gezet. We vinden het belangrijk dat leden, ouders, toeschouwers en vrijwilligers zich thuis voelen in onze club. Om dit te kunnen borgen zal een beleidsplan sportiviteit, veiligheid en respect worden opgesteld. Het doel van de commissie is om het klimaat van veilig sporten in alle opzichten te realiseren, met, door en voor de leden. Wij zijn al druk in contact met onze professionals en de Nevobo, maar dit kunnen wij niet alleen. Lijkt het jou leuk om dit beleid verder uit te zetten en heb jij goede ideeën om ons verder te helpen.

De commissie geeft advies aan het bestuur en houdt zich bezig met het opzetten/aanpassen van beleid, reglementen en gedragscodes. Maar ook met het actief uitdragen en de bewustwording van ons SVR-beleid. Dat kan met communicatie, gedragsregels, vertrouwenscontactpersonen etc, maar ook met training en bewustwording.

Wat bieden wij?

  • Samen met anderen op structurele wijze aan sportiviteit en respect werken en zorgen voor continuïteit en effect op de lange termijn.
  • De mogelijkheid om mede beleid te maken
  • Informatie en steun vanuit bijvoorbeeld centrumveiligesport.nl
  • Een verantwoordelijke taak die zeer nuttig is, zowel preventief als curatief, en leerzaam om te doen.


Tijdsinvestering
enkele uren per maand, 75 vrijwilligerspunten

Jouw profiel:

  • Je bent toegewijd en wil bijdragen aan een veilige sportomgeving.
  • Je kunt omgaan met weerstand die kan ontstaan bij veranderingsprocessen.
  • Je bent ondernemend en bereid dingen uit te zoeken rondom dit onderwerp.
  • Je hebt in beginsel tijd om 1x per maand met de commissie te vergaderen en daarnaast acties te ondernemen.


Heb je interesse of wil je meer informatie? Neem dan contact op met: secretaris@volley2.nl 
Voor deze vacature zijn meerdere mensen nodig

Over Volley2b:

Volley2b staat voor het faciliteren van breedtesport in Lansingerland en omstreken en zet zich tegelijkertijd in voor de ontwikkeling van talent, zowel op het veld als binnen onze organisatie. Als vereniging stimuleren we niet alleen de sportieve groei van onze spelers, maar bieden we ook onze vrijwilligers kansen om zichzelf te ontplooien. In veel opzichten krijgen leden een mooie kans om nieuwe ervaringen op te doen en zichzelf binnen en buiten het veld te ontwikkelen. We zijn een warme club, die graag de volgende professionele stap maakt in haar verenigingsbestaan.

Contact met de vijwilligerscommissie

Contact

Mailadres

vrijwilligers@volley2b.nl

Locatie

Sporthal de Ackers in Bergschenhoek

Meer vacatures

Vacature

Vacature Voorzitter

Word jij onze voorzitter Met ingang van seizoen 2024-2025 zijn wij op zoek naar iemand voor de positie van voorzitter van onze vereniging. Ben jij

Lees verder »
Vacature

Vacature vrijwilligers commissie

Ga aan de slag in de vrijwilligerscommissie De vrijwilligerscommissie is verantwoordelijk voor alles wat te maken heeft met vrijwilligers. Zij zijn verantwoordelijk voor voldoende enthousiaste

Lees verder »
Vacature

Vacature bardienst Beach

Kom jij bardienst draaien op Volley2beach Met ons kleinschalig terras/horeca hebben we bij Volley2Beach een plek voor al onze leden en bezoekers om in de

Lees verder »