Word onze Financieel Beheerder Kleding

Wil jij als Financieel Beheerder Kleding bij Volley2B een cruciale rol spelen in het beheren van onze kledinggerelateerde financiën en daarmee bijdragen aan een gestroomlijnde kledingafdeling? Grijp deze kans om ons team te versterken en te zorgen voor een efficiënt en transparant financieel beheer van onze kleding. Sluit je aan bij ons enthousiaste team en help ons om de noodzaak van een gedegen financiële administratie binnen onze kledingafdeling te vervullen.

Wat bieden wij?

  • De mogelijkheid om je vaardigheden in financieel beheer toe te passen binnen een dynamische sportvereniging.
  • Flexibele werkzaamheden die kunnen worden afgestemd op je beschikbaarheid.
  • Een dynamische en gezellige omgeving met gepassioneerde sportliefhebbers.
  • De kans om bij te dragen aan de groei en ontwikkeling van Volley2B.
 

Tijdsinvestering:
30 uur per jaar, is 75 vrijwilligerspunten

Jouw profiel:

Je hebt interesse in boekhoudprincipes en -procedures.

  • Interesse in financiële processen en procedures.
  • Nauwkeurigheid en oog voor detail in het verwerken van financiële gegevens.
  • Betrouwbaarheid en vertrouwelijkheid bij het omgaan met financiële informatie.
  • Affiniteit met volleybal is een pluspunt, maar geen vereiste.
  • Je kunt een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) overleggen die past bij de werkzaamheden.

 

Ben jij een gedreven en nauwkeurige Financieel Beheerder Kleding die graag zijn/haar expertise wil inzetten voor een boeiende volleybalvereniging? Of ben jij juist een leergierig jong persoon die graag kennis en ervaring wil opdoen met financiële besluitvorming en processen? Aarzel dan niet en neem nu contact op met vrijwilligers@volley2b.nl

Over Volley2b:

Volley2b staat voor het faciliteren van breedtesport in Lansingerland en omstreken en zet zich tegelijkertijd in voor de ontwikkeling van talent, zowel op het veld als binnen onze organisatie. Als vereniging stimuleren we niet alleen de sportieve groei van onze spelers, maar bieden we ook onze vrijwilligers kansen om zichzelf te ontplooien. In veel opzichten krijgen leden een mooie kans om nieuwe ervaringen op te doen en zichzelf binnen en buiten het veld te ontwikkelen. We zijn een warme club, die graag de volgende professionele stap maakt in haar verenigingsbestaan.

Contact met de vijwilligerscommissie

Contact

Mailadres

vrijwilligers@volley2b.nl

Locatie

Sporthal de Ackers in Bergschenhoek

Meer vacatures

Vacature

Vacature Voorzitter

Word jij onze voorzitter Met ingang van seizoen 2024-2025 zijn wij op zoek naar iemand voor de positie van voorzitter van onze vereniging. Ben jij

Lees verder »
Vacature

Vacature vrijwilligers commissie

Ga aan de slag in de vrijwilligerscommissie De vrijwilligerscommissie is verantwoordelijk voor alles wat te maken heeft met vrijwilligers. Zij zijn verantwoordelijk voor voldoende enthousiaste

Lees verder »
Vacature

Vacature bardienst Beach

Kom jij bardienst draaien op Volley2beach Met ons kleinschalig terras/horeca hebben we bij Volley2Beach een plek voor al onze leden en bezoekers om in de

Lees verder »