Neem deel aan één van onze Beach commissies

Is beachvolleybal ook jouw passie? Hou jij ervan om het sportieve met het sociale te combineren? Volley2beach is onze eigen beachlocatie met een divers aanbod aan activiteiten voor de leden van Volley2b én voor sportverenigingen, scholen, bedrijven en anderen. Bij Volley2b bieden we een beachprogramma aan dat geschikt is voor alle leeftijden en niveaus. Onze velden met clubhuis en terras zijn de perfecte plek om te genieten van deze zomersport. Naast het regelen van trainingen en wedstrijden, organiseren we ook verschillende toernooien en evenementen.

Om dit alles te kunnen blijven realiseren, zoeken wij meerdere leden voor de beachcommissie. Team Beachvolleybal zoekt aanvulling; Dit team zorgt voor de organisatie en communicatie van het aanbod aan trainingen, reserveringen en toernooien. Of wellicht  Team Horeca, Team Terrein, Team Beach Communicatie of het opstarten van Team Partners & Activiteiten. Dat laatste betreft het samenwerken met scholen, sport- en volleybalverenigingen, bedrijven en andere organisatie

Wat bieden wij?

  • Veel vrijheid en plezier! Het is immers eigen terrein dus we proberen nuttige met aangename te combineren. Of je nu interesse hebt om training te geven, avondje te klussen of keer achter de bar wil staan. Of een sponsor weet te strikken of een toernooi (met feestje) wil organiseren. Het kan allemaal! Een rol binnen een actieve en betrokken community


Tijdsinvestering:
Afhankelijk van de taak die je gaat oppakken, 20 uur per seizoen – is 50 vrijwilligerspunten (worden meegeteld in seizoen 2024-2025). Beachtrainingen zijn in de periode na de meivakantie tot aan de zomervakantie, is 9 weken.

Jouw profiel:

We zoeken vooral enthousiaste mensen! Bijkomend denken we aan; Zelfstandig & ondernemend; Teamspeler & affiniteit met beach volleybal; Beschikbaar vooral de periode mei – juli.

Heb je interesse of wil je meer informatie? Neem dan contact opmet: info@volley2beach.nl 

Over Volley2beach:

Volley2beach staat voor het creëren van een aantrekkelijke buitensportlocatie die het hart vormt voor beachvolleybal en andere beachsporten in Lansingerland. Als vereniging stimuleren we niet alleen de sportieve groei van onze spelers, maar bieden we ook onze vrijwilligers kansen om zichzelf te ontplooien. Sluit je aan bij en help mee om de volgende generatie spelers en begeleiders te inspireren.  In veel opzichten krijgen leden een mooie kans om nieuwe ervaringen op te doen en zichzelf binnen en buiten het veld te ontwikkelen. We zijn een warme club, die graag de volgende professionele stap maakt in haar verenigingsbestaan. 

Contact met de vijwilligerscommissie

Contact

Mailadres

vrijwilligers@volley2b.nl

Locatie

Sporthal de Ackers in Bergschenhoek

Meer vacatures

Vacature

Vacature Voorzitter

Word jij onze voorzitter Met ingang van seizoen 2024-2025 zijn wij op zoek naar iemand voor de positie van voorzitter van onze vereniging. Ben jij

Lees verder »
Vacature

Vacature vrijwilligers commissie

Ga aan de slag in de vrijwilligerscommissie De vrijwilligerscommissie is verantwoordelijk voor alles wat te maken heeft met vrijwilligers. Zij zijn verantwoordelijk voor voldoende enthousiaste

Lees verder »
Vacature

Vacature bardienst Beach

Kom jij bardienst draaien op Volley2beach Met ons kleinschalig terras/horeca hebben we bij Volley2Beach een plek voor al onze leden en bezoekers om in de

Lees verder »