Kom jij bardienst draaien op Volley2beach

Met ons kleinschalig terras/horeca hebben we bij Volley2Beach een plek voor al onze leden en bezoekers om in de zomer samen te komen en gezellig kunnen komen genieten van een drankje.. Het draagt bij aan de sfeer rondom alle activiteiten, voor sporters en toeschouwers.

Ben jij degene die ze gaat verwelkomen?

Wat bieden wij?

  • Leuk werk en tevens de ideale kans om andere leden te leren kennen!
  • Een waarderende en betrokken gemeenschap die de inzet van vrijwilligers enorm waardeert.
  • De mogelijkheid gastheer/vrouw te zijn voor onze leden en bezoekers


Tijdsinvestering
Hangt er vanaf hoe vaak je ingedeeld wil en kan worden. Voor bijvoorbeeld 8x 2,5 uur bardienst, periode mei t/m aug. geeft dat 50 vrijwilligerspunten. Worden meegeteld bij vrijwilligerspunten seizoen 2024-2025.

Jouw profiel:

  • Je houdt van gezelligheid, maar kunt er ook voor zorgen dat alles goed verloopt.
  • Je laat alles na je dienst netjes en schoon achter
  • Je bent minimaal 18 jaar.
  • We hebben meerdere mensen met een SVH diploma nodig

Heb je interesse of wil je meer informatie? Neem dan contact opmet: info@volley2beach.nl 

Over Volley2beach:

Volley2beach staat voor het creëren van een aantrekkelijke buitensportlocatie die het hart vormt voor beachvolleybal en andere beachsporten in Lansingerland. Als vereniging stimuleren we niet alleen de sportieve groei van onze spelers, maar bieden we ook onze vrijwilligers kansen om zichzelf te ontplooien. Sluit je aan bij en help mee om de volgende generatie spelers en begeleiders te inspireren.  

Contact met de vijwilligerscommissie

Contact

Mailadres

vrijwilligers@volley2b.nl

Locatie

Sporthal de Ackers in Bergschenhoek

Meer vacatures

Vacature

Vacature Voorzitter

Word jij onze voorzitter Met ingang van seizoen 2024-2025 zijn wij op zoek naar iemand voor de positie van voorzitter van onze vereniging. Ben jij

Lees verder »
Vacature

Vacature vrijwilligers commissie

Ga aan de slag in de vrijwilligerscommissie De vrijwilligerscommissie is verantwoordelijk voor alles wat te maken heeft met vrijwilligers. Zij zijn verantwoordelijk voor voldoende enthousiaste

Lees verder »