Word onze boekhouder

Wil jij als Boekhouder bij Volley2B een cruciale rol spelen in het professionaliseren van onze financiële administratie? Grijp deze kans om bij te dragen aan de groei en ontwikkeling van onze vereniging door te zorgen voor een solide financiële basis. Kom bij ons team en help ons de noodzaak van een goede boekhouding te vervullen.

Wat bieden wij?

  • De mogelijkheid om je vaardigheden in boekhouding toe te passen en waardevolle ervaring op te doen binnen een sportvereniging
  • De kans om bij te dragen aan de groei van onze vereniging.
  • Een rol binnen een actieve en betrokken community.
  • Samenwerking met verschillende commissies en het bestuur voor een gestroomlijnde communicatie.

 

Tijdsinvestering:
75 uur per jaar, is 100 vrijwilligerspunten

Jouw profiel:

Je hebt interesse in boekhoudprincipes en -procedures.

  • Nauwkeurigheid en oog voor detail zijn kenmerkend voor jou bij het verwerken van financiële gegevens.
  • Je wordt beschouwd als betrouwbaar en vertrouwelijk in het omgaan met financiële informatie.
  • Affiniteit met volleybal wordt gewaardeerd, maar is geen vereiste.
  • Je kunt een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) overleggen die past bij de werkzaamheden.

 

Ben jij een gedreven en nauwkeurige boekhouder die graag zijn/haar expertise wil inzetten voor een boeiende volleybalvereniging? Of ben jij juist een leergierig jong persoon die graag kennis en ervaring wil opdoen met financiële besluitvorming en processen? Aarzel dan niet en neem nu contact op met vrijwilligers@volley2b.nl

Over Volley2b:

Volley2b staat voor het faciliteren van breedtesport in Lansingerland en omstreken en zet zich tegelijkertijd in voor de ontwikkeling van talent, zowel op het veld als binnen onze organisatie. Als vereniging stimuleren we niet alleen de sportieve groei van onze spelers, maar bieden we ook onze vrijwilligers kansen om zichzelf te ontplooien. In veel opzichten krijgen leden een mooie kans om nieuwe ervaringen op te doen en zichzelf binnen en buiten het veld te ontwikkelen. We zijn een warme club, die graag de volgende professionele stap maakt in haar verenigingsbestaan.

Contact met de vijwilligerscommissie

Contact

Mailadres

vrijwilligers@volley2b.nl

Locatie

Sporthal de Ackers in Bergschenhoek

Meer vacatures

Vacature

Vacature Voorzitter

Word jij onze voorzitter Met ingang van seizoen 2024-2025 zijn wij op zoek naar iemand voor de positie van voorzitter van onze vereniging. Ben jij

Lees verder »
Vacature

Vacature vrijwilligers commissie

Ga aan de slag in de vrijwilligerscommissie De vrijwilligerscommissie is verantwoordelijk voor alles wat te maken heeft met vrijwilligers. Zij zijn verantwoordelijk voor voldoende enthousiaste

Lees verder »
Vacature

Vacature bardienst Beach

Kom jij bardienst draaien op Volley2beach Met ons kleinschalig terras/horeca hebben we bij Volley2Beach een plek voor al onze leden en bezoekers om in de

Lees verder »