Word onze NJOI coördinator

NJOI staat voor de volleybalschool op zondag die z’n 3e seizoen in gaat. De opzet is in samenwerking met diverse verenigingen iets veranderd, wat betekent dat we zelf als Volley2b minder hoeven te regelen. Als coördinator ben je verantwoordelijk voor de afstemming met NJOI zelf en andere verenigingen, de werving, het opstellen van de begroting en een vinger aan de pols houden bij de 20x dat de training gegeven wordt aan de deelnemers.

Wat bieden wij?

  • leerervaring opzetten en uitvoeren volleybalschool
  • interessant netwerk aan contacten verenigingen en (ex)professionals
  • last but not least voldoening enthousiaste deelnemers
  • Een rol binnen een actieve en betrokken community


Tijdsinvestering:
40 uur per jaar – 100 vrijwilligerspunten voor de taak (deze taak kan ook door 2 mensen gedeeld worden)

Jouw profiel:

  • ondernemend en communicatief vaardig
  • Als coördinator bezoek je enkele zondagtraining
  • je haalt voldoening uit behalen van resultaat

Heb je interesse of wil je meer informatie? Neem dan contact op met: njoi@volley2b.nl

Over Volley2b:

Volley2b staat voor het faciliteren van breedtesport in Lansingerland en omstreken en zet zich tegelijkertijd in voor de ontwikkeling van talent, zowel op het veld als binnen onze organisatie. Als vereniging stimuleren we niet alleen de sportieve groei van onze spelers, maar bieden we ook onze vrijwilligers kansen om zichzelf te ontplooien. In veel opzichten krijgen leden een mooie kans om nieuwe ervaringen op te doen en zichzelf binnen en buiten het veld te ontwikkelen. We zijn een warme club, die graag de volgende professionele stap maakt in haar verenigingsbestaan.

Contact met de vijwilligerscommissie

Contact

Mailadres

vrijwilligers@volley2b.nl

Locatie

Sporthal de Ackers in Bergschenhoek

Meer vacatures

Vacature

Vacature Voorzitter

Word jij onze voorzitter Met ingang van seizoen 2024-2025 zijn wij op zoek naar iemand voor de positie van voorzitter van onze vereniging. Ben jij

Lees verder »
Vacature

Vacature vrijwilligers commissie

Ga aan de slag in de vrijwilligerscommissie De vrijwilligerscommissie is verantwoordelijk voor alles wat te maken heeft met vrijwilligers. Zij zijn verantwoordelijk voor voldoende enthousiaste

Lees verder »
Vacature

Vacature bardienst Beach

Kom jij bardienst draaien op Volley2beach Met ons kleinschalig terras/horeca hebben we bij Volley2Beach een plek voor al onze leden en bezoekers om in de

Lees verder »