Bedrijventoernooi 2024
Je kunt je als team weer inschrijven voor de volgende editie van het Bedrijventoernooi.
Het jaarlijkse Bedrijventoernooi zit er weer aan te komen!
Op donderdag 15 februari is het weer zover! Dan wordt het jaarlijkse volley2b Bedrijventoernooi gehouden! Na een heel succesvolle editie in 2023, willen we er dit jaar weer een waanzinnig event van maken voor al onze partners en bedrijven die en sportieve leuke avond willen beleven. Wie gaat dit jaar de titel pakken? Schrijf je nu dus in en doe dit vóór 7 februari 2024!
Wat kan je verwachten? Je krijgt een gezellige en sportieve avond, een hoop lol met vrienden en collega’s, maar natuurlijk ook weer een heerlijk buffet, zoals gebruikelijk. De avond begint rond 18uur. U bent van harte welkom op de locatie sporthal “De Ackers” te Bergschenhoek. Na een lekkere hap zullen de wedstrijden vanaf ongeveer 19.00-19.30 starten en eindigen rond 23.00uur. Hierna is er uiteraard gelegenheid om samen met collega’s nog een drankje te doen in de kantine. Naast het volleybal toernooi zullen we zorgen voor vermaak tussen de wedstrijden door.
Tevens willen we aangeven dat we deze avond worden ondersteund door Fysio Fitality, partner op het gebied van fysiotherapie: blessures, preventie en revalidatie. Kijk eens op hun website.
De inschrijfkosten per team zijn 125 euro, dit is inclusief het buffet en het volleybaltoernooi.
Team vormen: Een team bestaat uit 6 veldspelers, maar het is altijd prettig om een extra speler/speelster in te kunnen wisselen.
Heb je een te beperkt aantal spelers? Meld dit ons, we kunnen wellicht je team aanvullen!
Nadere informatie volgt na uw inschrijving middels een aparte e-mail, die je deelname ook bevestigt.
Je kan de inschrijving van jouw team online doen, klik hier. Mocht je nog vragen hebben of per mail in willen schrijven, dan kun je altijd een mail sturen naar sponsoring@volley2b.nl. Doe dit onder vermelding van je teamnaam, aantal teamleden en je contactgegevens.
Met sportieve groeten, de organisatie Bedrijventoernooi 2024
UPDATE 25-01-2024: het toernooi is inmiddels volledig bezet, er kan geen inschrijving meer plaatsvinden, tenzij er ingeschreven teams uitvallen. Mocht je op de reservelijst willen? Stuur dan een bericht aan sponsoring@volley2b.nl.
Meer nieuws

Francis Roberts koninklijk onderscheiden
Francis Roberts koninklijk onderscheiden voor haar jarenlange inzet bij Volley2b Op vrijdag 25 april 2025 was het zover: Francis Roberts, al jarenlang dé onmisbare kracht

Volley2Beach 2025: de trainers zijn er klaar voor!
Volley2Beach 2025: de trainers zijn er klaar voor! Op woensdag 16 april zijn zo’n 20 trainers opgeleid tijdens de trainersworkshop op onze beachlocatie. Voorafgaand

Nieuwe secretaris Volley2b
Volley2b heeft een nieuwe secretaris De vacature voor een nieuwe secretaris stond geruime tijd open bij Volley2b, na het vertrek van secretaris Lisette Krassenburg. Het

vrijwilliger van de maand: Judith Hoek
Vrijwilliger van de maand: Vrijwilligers maken het mogelijk dat er gevolleybald kan worden, zij geven trainingen, nemen plaats in commissies, fluiten wedstrijden, zorgen voor de

Outdoor Valley nieuwe partner van V2B
Outdoor Valley is opnieuw partner geworden van onze vereniging. We gaan samenwerken om mooie events neer te zetten voor de leden van V2B

Volley2Beach 2025: Inschrijvingen open!
Volley2Beach 2025: Inschrijvingen open! Meld je nu aan voor 8 weken beachvolleybal training vanaf dinsdag 13 mei tot aan de zomervakantie! Inschrijven voor de