Volley2b Ouderavond

Graag nodigen wij u uit voor de Volley2b ouderInfoavond 2024. Tijdens deze bijeenkomst zullen wij belangrijke informatie over het komende volleybalseizoen en onze verwachtingen met u delen. Daarnaast vragen wij uw hulp/mening mbt een aantal zaken.

De ouderavond is in sporthal de Ackers, Woensdag 28 augustus – aanvang 19:30 uur, Inloop vanaf 19.15 uur.

Onderwerpen van de ouderavond

  • Bestuur:
    Wie zitten er in het bestuur en wat zijn hun taken?
  • Njoi-volleybalschool:
    Bespreking van onze samenwerking en de betekenis hiervan voor onze jeugdspelers
  • Technische Commissie (TC):
    Wie zijn de TC en wat is hun rol?
  • Scheidsrechterscommissie
    Informatie over het fluiten van wedstrijden door de jeugd, het begeleidingsplan, scheidsrechters workshop, spelregeltoets etc.
  • Volley2beach:
    Plannen en kort terugblik op beachvolleybalactiviteiten.
  •  Veiligheid:
    Interactieve sessie om uw input te krijgen mbt onze acties tot het verhogen van de sociale en fysieke veiligheid.
  • Vertrouwenscontactpersonen (VCP’s):
    Volley2b heeft meerdere VCP’s, wat is hun taak en hoe kom je met hen in contact?
  • Vrijwilligerstekort:
    Huidige situatie en de impact hiervan op de clubactiviteiten.

Wij hechten veel waarde aan uw aanwezigheid en kijken ernaar uit om samen met u het nieuwe seizoen goed te beginnen. 

Met sportieve groet,
het bestuur

 

Meer nieuws

Beachvolleybal

Volley2Beach: update#1

Volley2Beach2025: update#1    Dankzij de uitbreiding is er meer plek om te spelen, trainen en grotere toernooien te spelen. De eerste week liet zien dat

Lees verder »