Beachtrainers in actie!

Afgelopen woensdag is voor vier van onze beachtrainers het seizoen al van start gegaan. Monica, Joyce, Frank en Sander deden mee aan de eerste workshop bij Beach Club Rotterdam. De tweede wordt bij Volley2B gegeven en jij bent ook welkom! 

Meld je hier direct aan: Beachtrainerworkshop 2! 

Een actieve workshop!

William Klaver bereidde in totaal 9 trainers uit de regio voor op het beachseizoen. Drie kwartier praten en anderhalf uur actie! Met dank aan een fanatiek potje 10-bal, dikke kleding, mooi niveau en ongeveer 20 oefeningen hielden we ons goed warm (koude tenen wel!) en werd het een heerlijke avond beachvolleybal.

Deze eerste workshop nemen we onder andere ideeën mee over: 

– 8 weken training: een logische opbouw, elke week een andere training, en kunnen inspelen op slecht of heet weer 
– 6 stappen om tot een goede training te komen 
– 2 voorbeelden van complete trainingen 
– Belangrijkste tactiek en techniek van de side-out: serve, pass, set en aanval 

 

Nieuwsgierig naar meer? Zie hier de volledige presentatie waarmee deelnemers alles nog eens rustig na kunnen lezen: Beachtrainer Workshops 2024 – Workshop 1.pptx. Vragen? Neem contact op met William. Interesse in training geven? Stuur Sander een berichtje of info@volley2beach.nl! 

Doe je volgende keer ook mee?

Maar ik heb de eerste gemist? De tweede workshop is te volgen zonder dat je de eerste hebt gevolgd. De thema’s van de tweede workshop zijn: 

– Hoe maak ik goede oefeningen? Tips voor plezier, actie, balcontacten, uitdaging en spelvormen 
– Omgaan met: niveauverschillen, motivatieverschillen, grote aantallen, slecht weer en andere veelgestelde vragen 
– Over techniek en tactiek: rallyspel (dus ook aanval, blok en verdediging) 
– Twee voorbeelden van complete trainingen 

Voor wie? Iedereen die geïnteresseerd is in meer informatie over het geven van een leuke beachvolleybaltraining. Beachtrainers, zaaltrainers, nog-niet trainers, geïnteresseerden in kennis over beachvolleybal. Beide workshops zijn bruikbaar van CMV- tot divisie-trainingen. 

Door wie? Dit is een gezamenlijk initiatief van Volley2B en de Rotterdamse Supersamenwerking (Beach Club Rotterdam, Hou Stand, Fusion Rotterdam, RVC/Libanon ’50 en Volley Zuid). William Klaver verzorgd de workshops. Hij is onder andere beachtrainer en VT2/VT3-opleider. 

Waar en wanneer? Woensdag 17 april, 19.30-22.00 uur op de beachvelden van Volley2B (Google Maps)

Ga naar het aanmeldformulier voor complete info en om jezelf aan te melden! Doe je mee? 


Meer nieuws

Vanuit het bestuur

Nieuwe secretaris Volley2b

Volley2b heeft een nieuwe secretaris De vacature voor een nieuwe secretaris stond geruime tijd open bij Volley2b, na het vertrek van secretaris Lisette Krassenburg. Het

Lees verder »
Vrijwilliger

Volley2b Ideeënbox

Laat van je horen! We zijn trots op onze vereniging.Een grote groep vrijwilligers zorgt ervoor dat iedereen kan volleyballen en zich door diverse activiteiten verbonden

Lees verder »