Twee Beachtrainer workshops!

Meer weten over beachvolleybal? Interesse in training geven? Met een plan, kennis en oefeningen aan het beachseizoen starten? Meld je aan voor 1 of 2 workshops! 

Aanmelden!

Inschrijven doe je via dit formulier. De data voor de workshop zijn 27 maart en 17 april.  Je kan je nog aanmelden voor de workshop op woensdag 17 april aanmelden.

Meer informatie

Voor wie? Iedereen die geïnteresseerd is in meer informatie over het geven van een leuke beachvolleybaltraining. Beachtrainers, zaaltrainers, nog-niet trainers, geïnteresseerden in kennis over beachvolleybal. Beide workshops zijn bruikbaar van CMV- tot divisie-trainingen. 

Door wie? Dit is een gezamenlijk initiatief van Volley2B en de Rotterdamse Supersamenwerking (Beach Club Rotterdam, Hou Stand, Fusion Rotterdam, RVC/Libanon ’50 en Volley Zuid). William Klaver verzorgd de workshops. Hij is onder andere beachtrainer en VT2/VT3-opleider. 

Waar en wanneer? 

Workshop 1: woensdag 27 maart, 19.30-22.00 uur bij Beach Club Rotterdam (Google Maps)

Workshop 2: woensdag 17 april, 19.30-22.00 uur op de beachvelden van Volley2B (Google Maps)

Wat neem ik in elk geval mee? Hoe je 8 weken trainingen kan geven die leuk, actief, leerzaam en elke week anders zijn. Je trainingsgroep heeft na 8 weken de basis van het spelletje meegekregen. Je kunt inspelen op verschillende weersomstandigheden, motivaties en aantallen deelnemers. 

Bekijk het aanmeldformulier voor info over de onderwerpen van de workshops, licentiepunten, kleding en slecht-weer-scenario. Doe je mee? 


Meer nieuws

Scheidsrechters

Week van de scheidsrechter

Bedank je scheidsrechter! Hoe gaan jullie als team de komende 2 weken je scheids in het zonnetje zetten? Tijdens de jaarlijkse actieweek ter ere van

Lees verder »
vanuit de TC

Volley2B start 4e seizoen Njoi

Njoi: extra volleybaltraining op zondagen Zondag 21 september 2025 is alweer het 4e seizoen van Njoi  Bergschenhoek/Zoetermeer van start gegaan. Njoi biedt een platform aan

Lees verder »
Training/wedstrijden

Zaalwachtschema 1e helft 2025.

Zaalwachtschema 1e helft seizoen 2025 – 2026 Bij wedstrijden horen ook scheidsrechters en tellers, zonder hen zou er niet gespeeld kunnen worden. Dus alle hulde

Lees verder »