Karwei Berkel & De Berckelaer nieuwe partners

Karwei en De Berckelaer zijn sinds kort sponsor van onze beachlocatie. 

Tijdens de zomerperiode is er weer hard gewerkt om de beachvelden van V2B klaar te stomen voor gebruik. Hoewel er een enorme vertraging heeft opgetreden, werden we goed geholpen door partners in de regio, waaronder Karwei Berckelaer. Deze nieuwe partner heeft onze nieuwe locatie voorzien van nieuwe tafels en we denken in overleg nog na over verdere invulling van de samenwerking!

Karwei en De Berckelaer, de 2 bedrijven van de Berkelse Poort hebben een familiaire band, treden dus samen in het partner-bootje met onze vereniging waar we enorm trots op zijn! Goed dus om stil te staan bij wat hun overwegingen zijn om partner te worden:

Wij vinden Volley2b een leuke, gemoedelijke vereniging en de club past goed bij ons als bedrijf. Het helpt ook enorm dat onze familie (dochters/nichtjes) er actief lid zijn! Er hangt een goede sfeer en omdat de club zo enorm gegroeid is, kan het alle hulp gebruiken van lokale ondernemingen, die graag maatschappelijk betrokken willen zijn. Wij van Karwei De Berckelaer dus ook! Wij zouden het geweldig vinden voor Volley2B als de vereniging in de toekomst een eigen sportzaal toegewezen krijgt met een eigen kantine. De club verdient, met de groei die zij doormaken, een mooie eigen plek waar ook sponsoren beter tot zijn recht kunnen komen voor het publiek. De beachvelden laten al zien wat een eigen plek voor een club kan doen! We vinden het geweldig om te zien dat er zo hard gewerkt wordt om de club tot een succes te maken: alle betrokkenen zetten zich altijd vol passie in om het volleybal seizoen weer tot een succes te maken!

Geweldig om onze nieuwe partners te verwelkomen bij onze club! Iedereen kent vast de mooie locatie van dit mooie bedrijf, ga er eens kijken! En als je een vraag hebt? Onze eigen Frank van de Velde zelf kan je daar vast de weg wijzen!

Karwei en De Berckelaer, reuze bedankt namens meer dan 500 leden.

Vacature

Vacature boekhouder

Word onze boekhouder Wil jij als Boekhouder bij Volley2B een cruciale rol spelen in het professionaliseren van onze financiële administratie? Grijp deze kans om bij

Lees verder »
Evenementen

Pubquiz

Pubquizzz Ben je klaar voor een avond vol uitdagingen, gezelligheid en kennisdeling? Op 9 maart 2024 organiseert amateurvolleybalvereniging Volley2b een unieke pubquiz in het sfeervolle

Lees verder »
Update

Het bestuur zoekt jou!

Het bestuur is op zoek Hieronder tref je een dringende oproep van het bestuur van Volley2b. Oproep bestuur Beste leden, Wat zijn we ontzettend blij

Lees verder »
Evenementen

Volley2b Bedrijventoernooi 2024

Bedrijventoernooi 2024 groot succes Maarliefst 18 teams streden op donderdag 15 februari voor de eretitel tijdens het Bedrijventoernooi Het jaarlijkse Bedrijventoernooi was een mooi event

Lees verder »