Bakkerij Ammerlaan nieuwe partner V2B

Een heel bekend gezicht in de winkelstraten van Lansingerland en de regio, Bakkerij Ammerlaan, wordt de komende 3 jaar partner van onze club. 

Hoewel ze al jaren leverancier zijn van de bekende oliebollen voor ons oliebollentoernooi, is Ammerlaan nu dan echt partner van onze club geworden. Het eerste contact kwam tot stand doordat Ammerlaan een rondleiding door de bakkerij cadeau wilde geven, voor de crowd fund actie voor de beachvolleybalvelden van V2B. Na dit eerste contact, is het gekomen tot een partnerschap, waar we als club apetrots op zijn. 

Inmiddels is Ammerlaan gegroeid tot een bekend gezicht in de regio van Rotterdam, recent zijn er enkele vestigingen geopend in Capelle en Overschie. Daarnaast krijgen ze een nieuwe locatie in het ontwikkelde centrum van Berkel en Rodenrijs. Kijk eens op de site, het staat bol van de mooie verhalen over het ontstaan en ontwikkeling van dit mooie, ambachtelijke MKB bedrijf. 

Joost Ammerlaan gaf te kennen deel te willen uitmaken van onze club en gaf duidelijk weer waarom hij en zijn broer, eigenaren van het bedrijf, V2B een warm hart toedragen: “V2b is een vereniging waar mensen vanuit heel Lansingerland samenkomen om te sporten. Als de bakker van Lansingerland willen wij daar graag een onderdeel van zijn. Bij V2B wordt mensen de gelegenheid geboden om, in een fijne omgeving, elkaar te ontmoeten en samen te sporten. Het draagt bij aan de sociale samenhang in de gemeente en aan de gezondheid van de mensen; iets wat aansluit bij de missie van Bakker Ammerlaan. Een goede gezondheid is belangrijk. Zoals gezegd dragen bewegen en gezonde voeding hier voor een belangrijk deel aan bij”.

Bakkerij Ammerlaan, heel veel dank namens meer dan 500 leden, voor jullie steun en verbondenheid!

Meer nieuws

Evenementen

Beach toernooi

Beachtoernooi 22 juni Welkom bij het ultieme zomerevenement! Ben je klaar voor een onvergetelijke dag vol zon, zand en spektakel? Volley2B nodigt je uit voor

Lees verder »
Vanuit het bestuur

Nieuwe interim voorzitter

Volley2b krijgt een nieuwe interim voorzitter Zoals veel leden reeds weten, is Volley2b actief op zoek naar een nieuwe voorzitter, een proces dat nog enige

Lees verder »
Scheidsrechters

Uitbreiding verenigingsexperts

Twee nieuwe verenigingsexperts voor het opleiden, begeleiden en ondersteunen van onze scheidsrechters. Rick en Jeremy gefeliciteerd Vandaag 20 april hebben Rick en Jeremy de licentie

Lees verder »
Evenementen

Zitvolleybal evenement

Zitvolleybal Event – 17 mei Kom ook deelnemen of naar de wedstrijden van de zitvolleybalteams tegen HS1 en DS1 kijken! disclaimer; de foto van de

Lees verder »
Update

leveringsplicht scheidsrechters

Leveringsplicht scheidsrechters – Nieuw beleid Uitbreiding aantal regio scheidsrechters is nodig! In overleg met het bestuur is besloten om vanaf komend seizoen de leveringsplicht voor

Lees verder »