Bakkerij Ammerlaan nieuwe partner V2B

Een heel bekend gezicht in de winkelstraten van Lansingerland en de regio, Bakkerij Ammerlaan, wordt de komende 3 jaar partner van onze club. 

Hoewel ze al jaren leverancier zijn van de bekende oliebollen voor ons oliebollentoernooi, is Ammerlaan nu dan echt partner van onze club geworden. Het eerste contact kwam tot stand doordat Ammerlaan een rondleiding door de bakkerij cadeau wilde geven, voor de crowd fund actie voor de beachvolleybalvelden van V2B. Na dit eerste contact, is het gekomen tot een partnerschap, waar we als club apetrots op zijn. 

Inmiddels is Ammerlaan gegroeid tot een bekend gezicht in de regio van Rotterdam, recent zijn er enkele vestigingen geopend in Capelle en Overschie. Daarnaast krijgen ze een nieuwe locatie in het ontwikkelde centrum van Berkel en Rodenrijs. Kijk eens op de site, het staat bol van de mooie verhalen over het ontstaan en ontwikkeling van dit mooie, ambachtelijke MKB bedrijf. 

Joost Ammerlaan gaf te kennen deel te willen uitmaken van onze club en gaf duidelijk weer waarom hij en zijn broer, eigenaren van het bedrijf, V2B een warm hart toedragen: “V2b is een vereniging waar mensen vanuit heel Lansingerland samenkomen om te sporten. Als de bakker van Lansingerland willen wij daar graag een onderdeel van zijn. Bij V2B wordt mensen de gelegenheid geboden om, in een fijne omgeving, elkaar te ontmoeten en samen te sporten. Het draagt bij aan de sociale samenhang in de gemeente en aan de gezondheid van de mensen; iets wat aansluit bij de missie van Bakker Ammerlaan. Een goede gezondheid is belangrijk. Zoals gezegd dragen bewegen en gezonde voeding hier voor een belangrijk deel aan bij”.

Bakkerij Ammerlaan, heel veel dank namens meer dan 500 leden, voor jullie steun en verbondenheid!

Meer nieuws

Vacature

Vacature boekhouder

Word onze boekhouder Wil jij als Boekhouder bij Volley2B een cruciale rol spelen in het professionaliseren van onze financiële administratie? Grijp deze kans om bij

Lees verder »
Evenementen

Pubquiz

Pubquizzz Ben je klaar voor een avond vol uitdagingen, gezelligheid en kennisdeling? Op 9 maart 2024 organiseert amateurvolleybalvereniging Volley2b een unieke pubquiz in het sfeervolle

Lees verder »
Update

Het bestuur zoekt jou!

Het bestuur is op zoek Hieronder tref je een dringende oproep van het bestuur van Volley2b. Oproep bestuur Beste leden, Wat zijn we ontzettend blij

Lees verder »
Evenementen

Volley2b Bedrijventoernooi 2024

Bedrijventoernooi 2024 groot succes Maarliefst 18 teams streden op donderdag 15 februari voor de eretitel tijdens het Bedrijventoernooi Het jaarlijkse Bedrijventoernooi was een mooi event

Lees verder »