Fundament advies trouwe partner voor volley2b

Fundament is reeds 5 jaar verbonden aan de club, het partnerschap is uitgebreid van de zaal naar de beachvelden.

Fundament advies wil bekend staan als het meest sportieve kantoor van Lansingerland! En dat lukt ze ook! Even een kleine greep uit wat ze doen: meedoen met het grote event de Alpe d’Huzes met een groot fundraiser team, meedoen met ons bedrijventoernooi, sponsoring van diverse clubs in Lansingerland (hockey, tennis, volleybal) en kom je het kantoor van Fundament binnen? Dan zie je de kampioensfiets staan van Chantal Blaak, wereldkampioen wielrennen op de weg in 2017. En dat allemaal terwijl het kantoor 6 jaar bestaat en enorm is gegroeid de afgelopen jaren. 

Ze zijn reeds 5 jaar aan onze club verbonden en dan met name aan Heren 1. Maar sinds die tijd zijn er al diverse leden van onze club geholpen aan een goed advies. Niet alleen zakelijk maar ook particulier, je kan er terecht voor hypotheken, verzekeringen en adviezen in de breedste zin van het woord. Hun betrokkenheid bij ons maakt ze een mooie partner waar we trots op zijn!

 

Fundament bedankt, ook weer voor de goede adviezen van Steven Biemond op de beachlocatie. 

Meer nieuws

Evenementen

Spelletjesavond verplaatst

Verplaatsing spelletjesavond We willen jullie graag op de hoogte brengen van een belangrijke wijziging in onze evenementplanning. Vanwege diverse omstandigheden hebben we besloten om ons

Lees verder »
Vacature

Vacature communicatie coördinator

Word communicatievrijwilliger Bij Volley2b zetten we grote stappen richting professionalisering en verbeterde communicatie staat hoog op onze agenda. Hiervoor zoeken we enthousiaste ouders en leden

Lees verder »