Fundament advies trouwe partner voor volley2b

Fundament is reeds 5 jaar verbonden aan de club, het partnerschap is uitgebreid van de zaal naar de beachvelden.

Fundament advies wil bekend staan als het meest sportieve kantoor van Lansingerland! En dat lukt ze ook! Even een kleine greep uit wat ze doen: meedoen met het grote event de Alpe d’Huzes met een groot fundraiser team, meedoen met ons bedrijventoernooi, sponsoring van diverse clubs in Lansingerland (hockey, tennis, volleybal) en kom je het kantoor van Fundament binnen? Dan zie je de kampioensfiets staan van Chantal Blaak, wereldkampioen wielrennen op de weg in 2017. En dat allemaal terwijl het kantoor 6 jaar bestaat en enorm is gegroeid de afgelopen jaren. 

Ze zijn reeds 5 jaar aan onze club verbonden en dan met name aan Heren 1. Maar sinds die tijd zijn er al diverse leden van onze club geholpen aan een goed advies. Niet alleen zakelijk maar ook particulier, je kan er terecht voor hypotheken, verzekeringen en adviezen in de breedste zin van het woord. Hun betrokkenheid bij ons maakt ze een mooie partner waar we trots op zijn!

 

Fundament bedankt, ook weer voor de goede adviezen van Steven Biemond op de beachlocatie. 

Meer nieuws

Evenementen

Beach toernooi

Beachtoernooi 22 juni Aloha meld je snel aan voor het beachtoernooi Aloha! Het is weer die tijd van het jaar – tijd voor zon, zand

Lees verder »
Vanuit het bestuur

Nieuwe interim voorzitter

Volley2b krijgt een nieuwe interim voorzitter Zoals veel leden reeds weten, is Volley2b actief op zoek naar een nieuwe voorzitter, een proces dat nog enige

Lees verder »
Scheidsrechters

Uitbreiding verenigingsexperts

Twee nieuwe verenigingsexperts voor het opleiden, begeleiden en ondersteunen van onze scheidsrechters. Rick en Jeremy gefeliciteerd Vandaag 20 april hebben Rick en Jeremy de licentie

Lees verder »
Evenementen

Zitvolleybal evenement

Zitvolleybal Event – 17 mei Kom ook deelnemen of naar de wedstrijden van de zitvolleybalteams tegen HS1 en DS1 kijken! disclaimer; de foto van de

Lees verder »
Update

leveringsplicht scheidsrechters

Leveringsplicht scheidsrechters – Nieuw beleid Uitbreiding aantal regio scheidsrechters is nodig! In overleg met het bestuur is besloten om vanaf komend seizoen de leveringsplicht voor

Lees verder »