C. Steinweg Group nieuwe partner

Sinds enkele weken is Steinweg een nieuwe partner van onze vereniging. 

Bij Volley2B koesteren we de kracht van samenwerking en het versterken van het verenigingsgevoel. Daarom zijn we blij om onze bijzondere samenwerking met Steinweg aan te kondigen, een bedrijf dat onze visie deelt en zich inzet voor sportiviteit voor haar medewerkers.

De samenwerking begon toen v2b werd genomineerd door een van de gewaardeerde medewerkers van Steinweg. Deze nominatie bracht ons onder de aandacht van Steinweg en maakte de weg vrij voor een vruchtbare samenwerking. Steinweg selecteerde ons als een van de 16 verenigingen die ze willen ondersteunen.

Steinweg heeft ons weten te raken met hun betrokkenheid bij het maatschappelijke karakter van Volley2B. Ze begrijpen dat we niet alleen een sportvereniging zijn, maar ook een plek waar mensen samenkomen en waar een sterke gemeenschap wordt gevormd. Ze zien de waarde van onze inspanningen om sport en beweging te stimuleren, en ze delen onze overtuiging dat dit de basis legt voor een gezondere samenleving.

Onze gezamenlijke visie voor de toekomst is duidelijk: we willen een hechte partnerschap opbouwen waarin we samen streven naar meer sportparticipatie. Als gevolg van onze samenwerking hopen we niet alleen meer mensen te laten sporten, maar ook nieuwe talenten te ontdekken die bij Steinweg aan de slag kunnen. Steinweg beloont dit met een extra sponsorbedrag, wat onze vereniging nog sterker maakt.

Steinweg draagt Volley2B een warm hart toe omdat ze geloven in de kracht van verenigingen als de onze. Samen met Steinweg bouwen we aan een gezondere, actievere, en meer samenhangende toekomst. 

Meer nieuws

Evenementen

Beach toernooi

Beachtoernooi 22 juni Welkom bij het ultieme zomerevenement! Ben je klaar voor een onvergetelijke dag vol zon, zand en spektakel? Volley2B nodigt je uit voor

Lees verder »
Vanuit het bestuur

Nieuwe interim voorzitter

Volley2b krijgt een nieuwe interim voorzitter Zoals veel leden reeds weten, is Volley2b actief op zoek naar een nieuwe voorzitter, een proces dat nog enige

Lees verder »
Scheidsrechters

Uitbreiding verenigingsexperts

Twee nieuwe verenigingsexperts voor het opleiden, begeleiden en ondersteunen van onze scheidsrechters. Rick en Jeremy gefeliciteerd Vandaag 20 april hebben Rick en Jeremy de licentie

Lees verder »
Evenementen

Zitvolleybal evenement

Zitvolleybal Event – 17 mei Kom ook deelnemen of naar de wedstrijden van de zitvolleybalteams tegen HS1 en DS1 kijken! disclaimer; de foto van de

Lees verder »
Update

leveringsplicht scheidsrechters

Leveringsplicht scheidsrechters – Nieuw beleid Uitbreiding aantal regio scheidsrechters is nodig! In overleg met het bestuur is besloten om vanaf komend seizoen de leveringsplicht voor

Lees verder »