C. Steinweg Group nieuwe partner

Sinds enkele weken is Steinweg een nieuwe partner van onze vereniging. 

Bij Volley2B koesteren we de kracht van samenwerking en het versterken van het verenigingsgevoel. Daarom zijn we blij om onze bijzondere samenwerking met Steinweg aan te kondigen, een bedrijf dat onze visie deelt en zich inzet voor sportiviteit voor haar medewerkers.

De samenwerking begon toen v2b werd genomineerd door een van de gewaardeerde medewerkers van Steinweg. Deze nominatie bracht ons onder de aandacht van Steinweg en maakte de weg vrij voor een vruchtbare samenwerking. Steinweg selecteerde ons als een van de 16 verenigingen die ze willen ondersteunen.

Steinweg heeft ons weten te raken met hun betrokkenheid bij het maatschappelijke karakter van Volley2B. Ze begrijpen dat we niet alleen een sportvereniging zijn, maar ook een plek waar mensen samenkomen en waar een sterke gemeenschap wordt gevormd. Ze zien de waarde van onze inspanningen om sport en beweging te stimuleren, en ze delen onze overtuiging dat dit de basis legt voor een gezondere samenleving.

Onze gezamenlijke visie voor de toekomst is duidelijk: we willen een hechte partnerschap opbouwen waarin we samen streven naar meer sportparticipatie. Als gevolg van onze samenwerking hopen we niet alleen meer mensen te laten sporten, maar ook nieuwe talenten te ontdekken die bij Steinweg aan de slag kunnen. Steinweg beloont dit met een extra sponsorbedrag, wat onze vereniging nog sterker maakt.

Steinweg draagt Volley2B een warm hart toe omdat ze geloven in de kracht van verenigingen als de onze. Samen met Steinweg bouwen we aan een gezondere, actievere, en meer samenhangende toekomst. 

Meer nieuws

Sponsoring

Nieuwe sponsorpartner

C. Steinweg Group nieuwe partner Sinds enkele weken is Steinweg een nieuwe partner van onze vereniging.  Bij Volley2B koesteren we de kracht van samenwerking en

Lees verder »
Vanuit het bestuur

Samenwerking sportverenigingen

Gesprekken samenwerking In Lansingerland is een nieuw hoofdstuk begonnen in de wereld van sport en gemeenschap. Ontdek hoe Volley2b en BVCB, twee lokale sportverenigingen, de

Lees verder »
Training/wedstrijden

Trainingsschema

Start volleybalseizoen 2023 – 2024 Bijna is het weer zover, dan start het nieuwe volleybal zaalseizoen! Helaas heeft het trainingsschema veel langer op zich laten

Lees verder »
Evenementen

ALV

Alle info over de algemene ledenvergadering Zoals eerder al bekendgemaakt zal op 31 augustus de ALV plaatsvinden en zal niemand minder dan oud international Peter

Lees verder »
Beachvolleybal

Organisatie en contributies

Volley2beach organisatie & contributies We kunnen beachvolleyballen! De eerste 100 kinderen maakten tijdens de Koningsspelen al kennis met onze locatie. In dit bericht lees je

Lees verder »
Beachvolleybal

Volley2beach: 2023

Volley2beach in 2023 We kunnen beachvolleyballen! De eerste 100 kinderen maakten tijdens de Koningsspelen al kennis met onze locatie. In dit bericht lees je meer

Lees verder »