C. Steinweg Group nieuwe partner

Sinds enkele weken is Steinweg een nieuwe partner van onze vereniging. 

Bij Volley2B koesteren we de kracht van samenwerking en het versterken van het verenigingsgevoel. Daarom zijn we blij om onze bijzondere samenwerking met Steinweg aan te kondigen, een bedrijf dat onze visie deelt en zich inzet voor sportiviteit voor haar medewerkers.

De samenwerking begon toen v2b werd genomineerd door een van de gewaardeerde medewerkers van Steinweg. Deze nominatie bracht ons onder de aandacht van Steinweg en maakte de weg vrij voor een vruchtbare samenwerking. Steinweg selecteerde ons als een van de 16 verenigingen die ze willen ondersteunen.

Steinweg heeft ons weten te raken met hun betrokkenheid bij het maatschappelijke karakter van Volley2B. Ze begrijpen dat we niet alleen een sportvereniging zijn, maar ook een plek waar mensen samenkomen en waar een sterke gemeenschap wordt gevormd. Ze zien de waarde van onze inspanningen om sport en beweging te stimuleren, en ze delen onze overtuiging dat dit de basis legt voor een gezondere samenleving.

Onze gezamenlijke visie voor de toekomst is duidelijk: we willen een hechte partnerschap opbouwen waarin we samen streven naar meer sportparticipatie. Als gevolg van onze samenwerking hopen we niet alleen meer mensen te laten sporten, maar ook nieuwe talenten te ontdekken die bij Steinweg aan de slag kunnen. Steinweg beloont dit met een extra sponsorbedrag, wat onze vereniging nog sterker maakt.

Steinweg draagt Volley2B een warm hart toe omdat ze geloven in de kracht van verenigingen als de onze. Samen met Steinweg bouwen we aan een gezondere, actievere, en meer samenhangende toekomst. 

Meer nieuws

Vacature

Vacature boekhouder

Word onze boekhouder Wil jij als Boekhouder bij Volley2B een cruciale rol spelen in het professionaliseren van onze financiële administratie? Grijp deze kans om bij

Lees verder »
Evenementen

Pubquiz

Pubquizzz Ben je klaar voor een avond vol uitdagingen, gezelligheid en kennisdeling? Op 9 maart 2024 organiseert amateurvolleybalvereniging Volley2b een unieke pubquiz in het sfeervolle

Lees verder »
Update

Het bestuur zoekt jou!

Het bestuur is op zoek Hieronder tref je een dringende oproep van het bestuur van Volley2b. Oproep bestuur Beste leden, Wat zijn we ontzettend blij

Lees verder »
Evenementen

Volley2b Bedrijventoernooi 2024

Bedrijventoernooi 2024 groot succes Maarliefst 18 teams streden op donderdag 15 februari voor de eretitel tijdens het Bedrijventoernooi Het jaarlijkse Bedrijventoernooi was een mooi event

Lees verder »