
Volley2b Bedrijventoernooi 2026
Het jaarlijkse Bedrijventoernooi wordt weer gehouden schrijf je team nu in!
Sinds enkele weken is Steinweg een nieuwe partner van onze vereniging.
Bij Volley2B koesteren we de kracht van samenwerking en het versterken van het verenigingsgevoel. Daarom zijn we blij om onze bijzondere samenwerking met Steinweg aan te kondigen, een bedrijf dat onze visie deelt en zich inzet voor sportiviteit voor haar medewerkers.
De samenwerking begon toen v2b werd genomineerd door een van de gewaardeerde medewerkers van Steinweg. Deze nominatie bracht ons onder de aandacht van Steinweg en maakte de weg vrij voor een vruchtbare samenwerking. Steinweg selecteerde ons als een van de 16 verenigingen die ze willen ondersteunen.
Steinweg heeft ons weten te raken met hun betrokkenheid bij het maatschappelijke karakter van Volley2B. Ze begrijpen dat we niet alleen een sportvereniging zijn, maar ook een plek waar mensen samenkomen en waar een sterke gemeenschap wordt gevormd. Ze zien de waarde van onze inspanningen om sport en beweging te stimuleren, en ze delen onze overtuiging dat dit de basis legt voor een gezondere samenleving.
Onze gezamenlijke visie voor de toekomst is duidelijk: we willen een hechte partnerschap opbouwen waarin we samen streven naar meer sportparticipatie. Als gevolg van onze samenwerking hopen we niet alleen meer mensen te laten sporten, maar ook nieuwe talenten te ontdekken die bij Steinweg aan de slag kunnen. Steinweg beloont dit met een extra sponsorbedrag, wat onze vereniging nog sterker maakt.
Steinweg draagt Volley2B een warm hart toe omdat ze geloven in de kracht van verenigingen als de onze. Samen met Steinweg bouwen we aan een gezondere, actievere, en meer samenhangende toekomst.

Het jaarlijkse Bedrijventoernooi wordt weer gehouden schrijf je team nu in!

Begin het nieuwe jaar met een gezellig toernooi! Kom ook deelnemen. Zien we jullie 3 januari in de Ackers? *WINTERTOERNOOI 3 JANUARI 2026* Op *zaterdag

De Meyer Horeca Groep is middels Moeke Delft partner geworden van V2B!

Team Elise met Volley2b en ‘t Ackerfietje in actie voor 3FM Serious Request (het Glazen Huis), Spieren voor Spieren. Doe jij ook mee ? STEUN

BAKESALE tbv. 3FM Serious Request (het Glazen Huis) – Spieren voor Spieren. Doe jij ook mee ? STEUN ONZE ACTIE EN GA BAKKEN VOOR DE

Vrijwilliger van de maand: Vrijwilligers maken het mogelijk dat er gevolleybald kan worden, zij geven trainingen, nemen plaats in commissies, fluiten wedstrijden, zorgen voor de